Araç çubuğuna atla

Hakkımızda

Hakkımızda Görsel

Sosyal Enstitü olarak Kaliteli İçerik mottosuyla çıktığımız bu yolda ürettiğimiz her bir içeriğin kullanıcılarımız açısından gayet anlaşılır, kolay ve ulaşılabilir olmasını istiyoruz. Gerek akademik camiaya gerek öğrencilere gerekse de bireylerin faydalarına sunulan tüm içerikler Gönüllülük Esaslı çalışan yazarlarımız ve öğrenci arkadaşlarımız tarafından oluşturulur.

Biz hedefleri büyük, kendisi küçük bir ekibiz. Çıktığımız bu yoldaki amaçlarımız;

  • Referans metinler üreterek katkıda bulunmak,
  • Alanlarında çalışma yapan yazarlarımızla okuyucularımızı danışmanlık hizmetinde buluşturmak,
  • Öğrenci ve yeni mezun yazarlarımıza SEO, içerik üretme ve içerik editörlüğü alanlarında deneyim almalarını sağlamak,
  • Ana akım medyanın gözünden kaçanları, ilgili okuyucularımıza sunmak,
  • İlkelerimiz doğrultusunda hareket etmek,
  • Türkiye’nin en çok tercih edilen rehber Sosyal Enstitü ‘sü olmak.

Sosyal Enstitü olarak;

Gönüllülük esasıyla çalışıp, işimizi severek yaparak kaliteli içerik üretmek ve ürettiğimiz bu içeriklerin referans metinler olmasını sağlamak. Aynı zamanda içerik üreticilerimizle değerli okuyucularımızı bir arada buluşturmak da en büyük gayemiz. Örneğin web sayfamızı ziyaret ettiniz. Okuduğunuz bir içerik hoşunuza gitti. Ve bu içeriği yazan (yalnızca danışmanlık hizmeti veren yazarlarımız) yazarlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilir, metinlerini referans olarak kullanabilirsiniz.

Okuluyla ilgili ya da işiyle ilgili araştırma yapan bireylere yazdıklarımızla kaynak olmak ve onların çalışmalarına ışık tutmak istiyoruz. Ve tüm bunları sadece gönül bağıyla yapmayı amaçlıyoruz.

Yazarlarımıza referans olacak bir proje olmasını amaçlıyoruz. Özellikle öğrenci ve yeni mezun arkadaşlarımıza referans olabilecek bir çalışma ortamı yaratıp hayatlarının ilerleyen zamanlarına dokunmak, onların birer parçası olamayı hedefliyoruz.

Tüm bunları gönüllülük esaslı yapmamızın nedeni de işte bu! Ortak bir gaye etrafında toplanıp herbirimize fayda sağlaması ümidiyle yazıyoruz.

Saygılarımızla!

%d blogcu bunu beğendi: